BOT SKRA BEúCHATËW KS JASTRZ╩BSKI W╩GIEL S.A. KS PZU - AZS OLSZTYN WKR╩T-MET DOMEX AZS CZ╩STOCHOWA ASSECO RESOVIA SSA RZESZËW MOSTOSTAL - AZOTY SA K╩DZIERZYN-KOĆLE JADAR SPORT S.A. RADOM J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ ENERGIAPRO GWARDIA WROCúAW
ARCHIWUM WIADOMOîCI - LUTY 2002
KS Ivett - PZU AZS 3:0
2002-02-16 00:00, PLS

KS Ivett Jastrzębie Borynia pokonał PZU AZS Olsztyn 3:0 (25:21, 25:20, 25:21) w meczu 16. kolejki Polskiej Ligi Siatkówki. Kibice zobaczyli dobre widowisko.

"By┼é to jeden z naszych najlepszych mecz├│w w tym sezonie - powiedzia┼é drugi trener KS Ivett Leszek Dejewski. - Rywale zreszt─ů te┼╝ nie┼║le zaprezentowali, szczeg├│lnie w pierwszym secie. Potem troch─Ö opadli. By┼éo du┼╝o walki. Kibice wychodzili chyba usatysfakcjonowani."

Leszek Dejewski pochwali┼é ca┼éy zesp├│┼é, a w szczeg├│lno┼Ťci Paw┼éa Wrzeszcza, kt├│ry w po┼éowie pierwszego seta, przy kilkupunktowym prowadzeniu go┼Ťci zamieni┼é ┼üukasza Kruka. Wrzeszcz rozgrywa┼é ju┼╝ do ko┼äca.

Po niezbyt udanym pocz─ůtku rozegra┼é si─Ö Przemys┼éaw Michalczyk, kt├│ry tradycyjnie mocno i skutecznie atakowa┼é.

KS Ivett: Kruk, Szczygieł, Milbrant, Michalczyk, Nowak, Ustinow, Wójcik (libero) oraz Tołoczko, Wrzeszcz, Pawłowski

PZU AZS: Suxho, Kowalczyk, Chadała, Śmigiel, Kadziewicz, Siezieniewski, Kuciński (libero) oraz Grzyb, Petersen, Dobrowolski, Żywołożnyj