BOT SKRA BEŁCHATÓW KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. KS PZU - AZS OLSZTYN WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW MOSTOSTAL - AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE JADAR SPORT S.A. RADOM J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ ENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
MECZE - POLSKA LIGA SIATKĂ“WKI SEZON 2006/2007
Poprzednie mecze


KLASYFIKACJA DRUŻYN (STANDINGS)

PRDRUŻYNAMeczePunktyMecze wyg.Mecze przeg.Sety wyg.Sety przeg.MaĹ‚e Pkt zd.MaĹ‚e Pkt str.Ratio SetyRatio Pkt
1BOT SKRA BEŁCHATÓW28712537630256023472.531.09
2KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A.315819126945267824921.531.07
3KS PZU - AZS OLSZTYN29652187133248522532.151.10
4WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA284315136157269625721.071.05
5ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW273913145454235123851.000.99
6MOSTOSTAL - AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE294012175058238824810.860.96
7JADAR SPORT S.A. RADOM26289173861214322990.620.93
8J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA26218183868225324520.560.92
9BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ22279133646186818910.780.99
10ENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW22103191960163618860.320.87