BOT SKRA BEŁCHATÓW KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. KS PZU - AZS OLSZTYN WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW MOSTOSTAL - AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE JADAR SPORT S.A. RADOM J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ ENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE JAPONIA 2006

MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE JAPONIA 2006
PLAN EMISJI – FIVB Volleyball World Championship Japan


Już za tydzień czekają nas ogromne emocje związane z jedną z najważniejszych imprez siatkarskich – mistrzostwami świata. 31 października rozpoczynają swoje zmagania kobiety, zaś w połowie listopada mężczyźni. Tym razem obie mistrzowskie imprezy gościć będzie Japonia.

Dla fanów siatkówki mamy dobrą wiadomość: wszystkie spotkania polskich drużyn oraz półfinały i finały będzie można zobaczyć w otwartym kanale Polsatu, pozostałe zaś w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Kilkadziesiąt godzin siatkówki w najlepszym wydaniu. Już teraz zapraszamy do kibicowania naszym drużynom.

Poniżej dokładny plan transmisji telewizyjnych (polskie czasy transmisji).


KOBIETY:


31.10.2006 (wtorek) – wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska – Kenia (Gr. A) godz. 6:00 - Polsat otwarty
Tajwan – Japonia (Gr. A) godz. 10:00
Turcja – Kuba (Gr. D) godz. 8:00
Włochy – Serbia i Czarnogóra (Gr. D) godz. 10:00

01.11.2006 (środa) – wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska - Korea (Gr. A) godz. 7:00 - Polsat otwarty
Holandia – USA (Gr. C) godz. 10:00
Serbia i Czarnogóra – Kuba (Gr. D) godz. 8:00

03.11.2006 (piątek) – wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska – Kostaryka (Gr. A) godz. 7:00 – Polsat otwarty
Japonia – Kenia (Gr. A) godz. 10:00
Brazylia – Holandia (Gr. C) godz. 6:00
Turcja – Włochy (Gr. D) godz. 10:00

04.11.2006 (sobota) – wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska – Tajwan (Gr. A) godz. 7:00 – Polsat otwarty
Korea – Japonia (Gr. A) godz. 10:00
Chiny – Rosja (Gr. B) godz. 6:00
USA – Brazylia (Gr. C) godz. 6:00
Włochy – Kuba (Gr. D) godz. 10:00

05.11.2006 (niedziela)– wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska – Japonia (Gr. A) godz. 10:00 – Polsat otwarty
Turcja – Serbia i Czarnogóra (Gr. D) godz. 6:00
Kuba – Peru (Gr. D) godz. 8:00

08-12.11.2006 – godziny: 3:00, 4:00, 5:00, 6:00, 7:00, 8:00, 10:00
mecze II rundy – wszystkie mecze w Polsacie Sport
w przypadku awansu reprezentacji Polski mecze na żywo także w Polsacie otwartym

15.11.2006 – Półfinał, Polsat otwarty

16.11.2006 – Finał, Polsat otwarty


MĘŻCZYŹNI:


17.11.2006 (piątek)– wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska – Chiny (Gr. A), godz. 5:00 – Polsat otwarty
Kuba – Brazylia (Gr. B), godz. 6:00
Włochy – Bułgaria (Gr. C), godz. 10:00
Rosja – Serbia i Czarnogóra (Gr. D), godz. 8:00

18.11.2006 (sobota)– wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska - Argentyna (Gr. A), godz. 5.00 – Polsat otwarty
Brazylia – Grecja (Gr. B), godz. 6:00
Bułgaria – USA (Gr. C), godz. 10:00

19.11.2006 (niedziela) – wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Chiny – Argentyna (Gr. A), godz. 5:00
Polska – Egipt (Gr. A), godz. 7:00 – Polsat otwarty
Francja – Brazylia (Gr. B), godz. 10:00

21.11.2006 (wtorek) – wszystkie mecze w Polsat Sport i Polsacie Sport Extra
Polska - Puerto Rico (Gr. A), godz. 7:00 – Polsat otwarty
Japonia – Argentyna (Gr. A), godz. 10:00
Włochy – USA (Gr. C), godz. 10:00

22.11.2006 (środa) – wszystkie mecze w Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra
Polska – Japonia (Gr. A), godz. 10:00 – Polsat otwarty
Brazylia – Niemcy (Gr. B), godz. 6:00
Francja – Kuba (Gr. B), godz. 8:00

25-29.11.2006, mecze drugiej rundy – wszystkie mecze w Polsacie Sport
w przypadku awansu reprezentacji Polski mecze na żywo także w Polsacie otwartym


2.12.2006 – Półfinał, Polsat otwarty

3.12.2006 – Finał, Polsat otwarty