BOT SKRA BEŁCHATÓW KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. KS PZU - AZS OLSZTYN WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW MOSTOSTAL - AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE JADAR SPORT S.A. RADOM J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ ENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
 

PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN 2007 IV RUNDA - WYNIKI GRUPA I

Zespół 1 2 3 4 Pkt Sety Małe pkt. Poz
1
BOT Skra
Bełchatów
3:1
(23:25, 25:13, 25:14, 25:17)
3:2
(19:25, 25:22, 23:25, 25:23, 16:14)
3:1
(28:30,25:23, 27:25, 25:22)
3:1
(27:25,25:27, 25:16, 25:17)
3:1
(25:19, 20:25, 25:14, 25:19)
3:0
(25:21, 25:22, 25:20)
2:3
(24:26, 27:29, 25:17, 25:14, 12:15)
3:1
(28:26, 25:16, 22:25, 25:19)
3:0
(25:20, 25:21, 25:23)
0:3
(16:25, 15:25, 23:25)
0:3
(30:32, 18:25, 20:25)
3:2
(25:15, 22:25, 20:25, 27:25, 15:11)
21 29:18 1102
:
1014
2
2
BKS Ch Delecta Bydgoszcz
1:3
(25:23, 13:25, 14:25, 17:25)
2:3
(25:19, 22:25, 25:23, 23:25, 14:16)
1:3
(30:28, 23:25, 25:27, 22:25)
1:3
(25:27, 27:25, 16:25, 17:25)
3:0
(25:19, 25:21, 25:19)
3:0
(25:13, 25:17, 27:25)
3:0
(25:22, 25:13, 25:17)
3:0
(25:16, 25:23, 25:15)
1:3
(23:25, 20:25, 25:20, 15:25)
0:3
(22:25, 21:25, 18:25)
0:3
(23:25, 19:25, 16:25)
3:2
(25:18, 21:25, 25:21, 19:25, 15:12)
17 21:23 972
:
979
3
3
KPS Skra II
Bełchatów
1:3
(19:25, 25:20, 14:25, 19:25)
0:3
(21:25, 22:25, 20;25)
3:2
(26:24, 29:27, 17:25, 14:25, 15:12)
1:3
(26:28, 16:25, 25:22, 19:25)
0:3
(19:25, 21:25, 19:25)
0:3
(13:25, 17:25, 25:27)
0:3
(22:25, 13:25, 17:25)
0:3
(16:25, 23:25, 15:25)
0:3
(21:25, 14:25, 22:25)
0:3
(14:25, 25:27, 22:25)
0:3
(18:25, 14:25, 23:25)
0:3
(22:25, 27:29, 22:25)
13 5:35 791
:
991
4
4
Mostostal Azoty
Kędzierzyn Koźle S.A.
0:3
(20:25, 21:25, 23:25)
3:0
(25:16, 25:15, 25:23)
3:0
(32:30, 25:19, 25:20)
2:3
(15:25, 25:22, 25:20, 25:27, 11:15)
3:1
(25:23, 25:20, 20:25, 25:15)
3:0
(25:22, 25:21, 25:18)
3:0
(25;23, 25;19, 25:16)
2:3
(18:25, 25:21, 21:25, 25:19, 12:15)
3:0
(25:21,25:14,25:22)
3:0
(25:14, 27:25, 25:22)
3:0
(25:18, 25:14, 25:23)
3:0
(25:22, 29:27, 25:22)
21 31:10 976
:
857
1


 

PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN 2007 IV RUNDA - WYNIKI GRUPA II

Zespół 1 2 3 4 Punkty Sety Małe pkt. Miejsce
1
PZU – AZS
Olsztyn
0:3
(17:25,21:25, 19:25)
0:3
(15:25,22:25, 23:25)
3:0
(25:18,25:22, 25:21)
0:3
(20:25,22:25, 23:25)
3:1
(25:23,26:24, 19:25, 25:19)
0:3
(14:25,17:25, 22:25)
1:3
(26:28, 21:25, 25:21, 20:25)
1:3
(25:21, 28:30, 19:25, 20:25)
3:1
(25:19,22:25, 25:22 25:16)
3:2
(25:22,25:19, 22:25 22:25, 15:13)
2:3
(17:25,25:15, 25:22, 21:25, 13:15)
0:3
(23:25,21:25, 15:25)
17 19:25 972
:
999
3
2
J.W. Construction
AZS P - W
3:0
(25:17,25:21, 25:19)
3:0
(25:15,25:22, 25:23)
0:3
(18:25,22:25, 21:25)
3:0
(25:20,25:22, 25:23)
2:3
(25:27,25:23, 27:29, 25:23, 11:15)
0:3
(19:25,30:32, 25:27)
1:3
(32:30, 19:25, 20:25, 19:25)
3:1
(17:25, 25:17, 25:22, 25:22)
2:3
(25:27, 25:21, 25:19, 17:25, 10:15)
3:0
(27:25, 25:21, 29:27)
3:0
(25:21, 25:22, 29:27)
1:3
(25:21, 25:27, 23:25, 18:25)
18 24:19 1008
:
997
2
3
Wkręt – Met Domex
AZS Częstochowa
1:3
(23:25,24:26, 25:19, 19:25)
3:0
(25:14,25:17, 25:22)
3:1
(28:26, 25:21, 21:25, 25:20)
3:1
(21:25, 30:28, 25:19, 25:20)
3:2
(27:25,23:25, 29:27, 23:25, 15:11)
3:0
(25:19,32:30, 27:25)
3:1
(30:32,25:19, 25:20, 25:19)
1:3
(25:17,17:25, 22:25, 22:25)
3:2
(23:25,30:28, 19:25, 25:19, 15:13)
3:0
(27:25,25:22, 25:17)
3:2
(25:13,25:22, 22:25, 22:25, 15:10)
3:0
(25:21,25:21, 25:18)
22 32:15 1131
:
1031
1
4
Jadar Sport S.A. Radom
1:3
(19:25,25:22, 22:25 16:25)
2:3
(22:25,19:25, 25:22 25:22, 13:15)
3:2
(25:17,15:25, 22:25, 25:21, 15:13)
3:0
(25:23,25:21, 25:15)
3:2
(27:25,21:25, 19:25, 25:17, 15:10)
0:3
(25:27,21:25, 27:29)
0:3
(21:25, 22:25, 27:29)
3:1
(21:25, 27:25, 25:23, 25:18)
2:3
(25:23,28:30, 25:19, 19:25, 13:15)
0:3
(25:27,22:25, 17:25)
2:3
(13:25,22:25, 25:22, 25:22, 10:15)
0:3
(21:25,21:25, 18:25)
15 16:32 1024
:
1108
4


 

PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN 2007 IV RUNDA - WYNIKI GRUPA III

Zespół 1 2 3 4 Punkty Sety Małe pkt. Miejsce
1
KS Jastrzębski Węgiel S.A.
3:0
(25:18,25:23, 26:24)
0:3
(23:25,20:25, 18:25)
3:0
(25:22,25:17, 25:19)
3:0
(25:20,25:22, 25:18)
1:3
(14:25,25:19, 23:25, 19:25)
1:3
(25:22,19:25, 19:25, 21:25)
3:1
(31:29, 21:25, 25:23, 25:23)
1:3
(18:25, 25:19,17:27, 17:25)
1:3
(25:13,21:25, 23:25, 16:25)
1:3
(21:25,20:25, 25:23, 21:25)
0:3
(21:25,23:25, 31:33)
0:3
(20:25,21:25, 21:25)
16 17:25 942
:
982
3
2
ASPS Avia
Świdnik
0:3
(18:25,23:25, 24:26)
3:0
(25:23,25:20, 25:18)
0:3
(22:25,17:25, 19:25)
0:3
(20:25,22:25, 18:25)
1:3
(23:25,22:25, 25:18, 24:26)
1:3
(16:25,25:20, 22:25, 18:25)
3:1
(25:22,25:27, 29:27, 25:22)
2:3
(14:25,25:20, 25:19, 25:27, 9:15)
0:3
(17:25,21:25, 17:25)
0:3
(21:25,19:25, 23:25)
2:3
(18:25, 27:25, 19:25, 14:25, 11:15)
0:3
(15:25, 16:25, 28:30)
14 12:31 897
:
1019
4
3
KS Gwardia
Wrocław
3:1
(25:14,19:25, 25:23, 25:19)
3:1
(22:25,25:19, 25:19, 25:21)
1:3
(29:31, 25:21, 23:25, 20:25)
3:1
(25:18, 25:19, 17:25, 25:17)
3:1
(25:23,25:22, 18:25, 26:24)
3:1
(25:16,20:25, 25:22 25:18)
1:3
(22:25,27:25, 27:29, 22:25)
3:2
(25:14,20:25, 19:25, 27:25, 15:9)
3:2
(19:25,29:27, 26:24, 19:25, 15:12)
3:2
(18:25,25:18, 25:23, 21:25, 15:12)
1:3
(14:25,16:25, 25:20, 16:20)
2:3
(20:25,25:22, 22:25, 25:20, 13:15)
20 29:23 1161
:
1137
2
4
Resovia S.S.A.
Rzeszów
3:1
(13:25,25:21, 25:23 25:16)
3:1
(25:21,25:20, 23:25, 25:21)
3:0
(25:21,25:23, 33:31)
3:0
(25:20,25:21, 25:21)
3:0
(25:17,25:21, 25:17)
3:0
(25:21,25:19, 25:23)
3:2
(25:18, 25:27, 19:25, 25:14, 15:11)
3:0
(25:15, 25:16, 30:28)
2:3
(25:19,27:29, 24:26, 25:19, 13:15)
2:3
(25:18,18:25, 23:25, 25:21, 12:15)
3:1
(25:14,25:16, 20:25, 25:16)
3:2
(25:20,22:25, 25:22, 20:25, 15:13)
22 34:13 1097
:
959
1