BOT SKRA BEŁCHATÓW KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. KS PZU - AZS OLSZTYN WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW MOSTOSTAL - AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE JADAR SPORT S.A. RADOM J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ ENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
RANKINGI - POLSKA LIGA SIATKĂ“WKI SEZON 2006/2007


faza: Zasadnicza
NAJLEPIEJ PUNKTUJÄ„CY (BEST SCORERS {pts/set} )

PRZAWODNIKDRUŻYNAMECZESETYATAKBLOKZAGR.SUMA PKTPUNKTY/SET
1Janeczek BartoszWRO1451205.0011.5011.002274.46
2Wlazły MariuszBEŁ1348162.0019.5023.002044.26
3Gierczyński KrzysztofCZE1461234.0012.3313.002594.25
4Szymański GrzegorzJAS1040147.0014.506.001674.19
5Rybak RadosławWAR1459216.0019.8310.002454.17
6Billings BrookCZE1461224.0021.837.002524.14
7Gromadowski MarcelKED1348172.0015.835.001924.02
8Kocik KrzysztofBYD1452169.0015.1716.002003.85
9Tanik Sinan CemOLS1346141.0014.5020.001753.82
10Papke PawełOLS1243140.0011.008.001593.70
11Janczak KrzysztofBYD1142128.0011.8315.001543.69
12Józafecki TomaszRZE1456174.0017.6712.002033.64
13Gruszka PiotrBEŁ1244125.0015.5010.001503.42
14Pęcherz SebastianRAD1349132.009.6715.001563.20
15Murek DawidJAS1246122.009.8312.001433.13
16Sopko MartinWRO1451133.0010.1715.001583.10
17Grzyb WojciechOLS134694.0031.0011.001362.96
18Perłowski ŁukaszRZE1456104.0038.8310.001522.73
19Soonias DallasRAD1349111.0013.006.001302.65
20Bąkiewicz MichałOLS114082.006.0014.001022.55
21Możdżonek MarcinOLS103463.0020.173.00862.53
22Nowak MarcinKED134877.0029.5014.001202.51
23Małecki KonradKED103675.0010.335.00902.51
24Nowik AdamBYD145291.0032.173.001262.43
25Jarosz JakubKED114180.009.676.00952.33
26Krupnik MaciejWRO145170.0025.3313.001082.12
27Kocik MarcinRAD114075.005.834.00842.12
28Wika MarcinCZE125385.006.6716.001072.03
29Kadziewicz ŁukaszJAS124659.0023.009.00911.98
30Heikkinen JanneBEŁ134863.0023.337.00931.94
31Kokociński GrzegorzRAD114252.0011.8316.00791.90
32Kaczmarek MichałRZE145674.0021.678.001031.85
33Lewis DanielBEŁ124565.0012.835.00821.84
34Jurkiewicz WojciechWAR145975.0027.675.001071.82
35Siebeck MarkWAR114566.007.009.00821.82
36Wnuk RadosławBEŁ103853.0015.000.00681.79
37Siezieniewski PawełJAS114161.006.674.00711.75
38Łuka PiotrRZE114660.008.838.00761.67
39Szczerbaniuk RobertCZE115053.0021.678.00821.65
40Eatherton PhilipCZE135774.0016.673.00931.64
41Ciesielski MarcinWRO145169.008.334.00811.59
42Pliński DanielJAS124648.0022.333.00731.59
43Eithun GeirRZE125066.0010.002.00781.56
44Kowalczyk TomaszWAR135444.0033.005.00821.52
45Kamiński MichałJAS103742.007.174.00531.44
46Terlecki ArkadiuszRAD134943.0024.333.00701.44
47Domonik DamianKED124545.0015.503.00631.41
48Januszkiewicz AleksanderWRO145140.0028.673.00711.41
49Pawliński MaciekRAD134951.002.3312.00651.33
50Gulczyński RomanWRO134852.007.832.00611.29
51Bakumovski EugenKED113942.003.334.00491.26
52Ruciak MichałOLS134647.003.503.00531.16
53Kurek BartoszKED134848.004.003.00551.15
54Szulc PiotrWAR145954.009.670.00631.08
55Kaźmierczak WojciechBYD145241.0011.172.00541.04
56Kulikovskiy AntonWAR135647.007.003.00571.02
57Salmon RileyCZE135751.001.503.00550.97
58Owczarski MarcinRAD134940.003.334.00470.97
59Karzov MykolaKED114229.0010.331.00400.96
60Kvasnićka KarelRZE145638.009.503.00500.90
61Gradowski WojciechRZE104026.005.504.00350.89
62Stelmach KrzysztofBEŁ124530.007.332.00390.87
63Maciejewicz PawełBEŁ134834.003.330.00370.78
64Šrámek KarolWRO124224.002.004.00300.71
65Lubiejewski MarcinOLS103619.006.500.00250.71
66Kacprzak KamilBYD145235.000.830.00350.69
67Matusiak RafałBYD145233.002.000.00350.67
68Olichwer MarcinBYD103721.000.333.00240.66
69Zagumny PawełOLS134612.0013.674.00290.64
70Pilarz GrzegorzRZE135314.0011.179.00340.64
71Yudin IgorJAS103820.004.330.00240.64
72Patucha AdrianCZE135726.001.334.00310.55
73Maciejewicz RadosławWAR135418.004.336.00280.52
74Dobrowolski MaciejBEŁ124513.008.330.00210.47
75Grant AndrewBYD134818.004.670.00220.47
76Stelmach AndrzejCZE14617.008.834.00190.33
77Neroj BartłomiejBEŁ13485.005.834.00140.31
78Dutkiewicz MariuszWRO14515.007.173.00150.30
79Borczyński TomaszBYD13486.007.000.00130.27
80Szczygieł SławomirRZE145610.004.000.00140.25




Rankingi PLS w sezonie 2006/2007
Rankingi PLS w sezonie 2005/2006
Rankingi PLS w sezonie 2004/2005
Rankingi PLS w sezonie 2003/2004
Rankingi PLS w sezonie 2002/2003
Rankingi PLS w sezonie 2001/2002
Rankingi PLS w sezonie 2000/2001