BOT SKRA BEŁCHATÓW KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A. KS PZU - AZS OLSZTYN WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW MOSTOSTAL - AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE JADAR SPORT S.A. RADOM J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ ENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
RANKINGI - POLSKA LIGA SIATKĂ“WKI SEZON 2006/2007
KLASYFIKACJA DRUŻYN (STANDINGS)

PRDRUŻYNAMeczePunktyMecze wyg.Mecze przeg.Sety wyg.Sety przeg.MaĹ‚e Pkt zd.MaĹ‚e Pkt str.Ratio SetyRatio Pkt
1BOT SKRA BEŁCHATÓW28712537630256023472.531.09
2KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A.315819126945267824921.531.07
3KS PZU - AZS OLSZTYN29652187133248522532.151.10
4WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA284315136157269625721.071.05
5ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW273913145454235123851.000.99



faza: Zasadnicza
KLASYFIKACJA DRUŻYN (STANDINGS)

PRDRUŻYNAMeczePunktyMecze wyg.Mecze przeg.Sety wyg.Sety przeg.MaĹ‚e Pkt zd.MaĹ‚e Pkt str.Ratio SetyRatio Pkt
1BOT SKRA BEŁCHATÓW13341213711118510683.361.11
2KS PZU - AZS OLSZTYN14341133714122010882.641.12
3WKRĘT-MET DOMEX AZS CZĘSTOCHOWA1426953526141413041.351.08
4ASSECO RESOVIA SSA RZESZÓW1424863125121812121.241.00
5KS JASTRZĘBSKI WĘGIEL S.A.122066252110409781.191.06
6MOSTOSTAL - AZOTY SA KĘDZIERZYN-KOŹLE1317582127105911020.780.96
7JADAR SPORT S.A. RADOM1415592133114412330.640.93
8J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA1414682435126513500.690.94
9BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ14113111735116612350.490.94
10ENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW1493111536105611970.420.88




Rankingi PLS w sezonie 2006/2007
Rankingi PLS w sezonie 2005/2006
Rankingi PLS w sezonie 2004/2005
Rankingi PLS w sezonie 2003/2004
Rankingi PLS w sezonie 2002/2003
Rankingi PLS w sezonie 2001/2002
Rankingi PLS w sezonie 2000/2001