BOT SKRA BEúCHATËW KS JASTRZ╩BSKI W╩GIEL S.A. KS PZU - AZS OLSZTYN WKR╩T-MET DOMEX AZS CZ╩STOCHOWA ASSECO RESOVIA SSA RZESZËW MOSTOSTAL - AZOTY SA K╩DZIERZYN-KOĆLE JADAR SPORT S.A. RADOM J.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA BKSCH DELECTA BYDGOSZCZ ENERGIAPRO GWARDIA WROCúAW
LISTA ZAWODNIKËW - POLSKA LIGA SIATK├ôWKI SEZON 2006/2007
Nazwisko i imiŕdru┐yna
Bakumovski EugenMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
B─ůkiewicz Micha┼éKS PZU - AZS OLSZTYN
Bednaruk JakubKS Jastrz─Öbski W─Ögiel S.A.
Billings BrookWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Borczyński TomaszBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Chadała MichałBOT SKRA BEŁCHATÓW
Chudik PavelJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Ciesielski MarcinENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Czarnowski PatrykKS PZU - AZS OLSZTYN
Dobrowolski MaciejBOT SKRA BEŁCHATÓW
Domonik DamianMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Drabkowski MarcinJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Drzyzga TomaszJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Dutkiewicz MariuszENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Eatherton PhillipWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Eithun GeirASSECO RESOVIA S.S.A.
Gacek PiotrWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Gawryszewski BartoszWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Gierczyński KrzysztofWkręt-met Domex AZS Częstochowa
Gorzewski MateuszKS Jastrz─Öbski W─Ögiel S.A.
Gradowski WojciechASSECO RESOVIA S.S.A.
Grant AndrewBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Gromadowski MarcelMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Gruszka PiotrBOT SKRA BEŁCHATÓW
Grzyb WojciechKS PZU - AZS OLSZTYN
Gulczyński RomanENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Heikkinen JanneBOT SKRA BEŁCHATÓW
Hoffman ArturBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Ignaczak KrzysztofBOT SKRA BEŁCHATÓW
Ivanov EvgeniBOT SKRA BEŁCHATÓW
Ivanov NikolayKS JASTRZ─śBSKI W─śGIEL S.A.
J├│zefacki TomaszASSECO RESOVIA S.S.A.
Janeczek BartoszENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Januszkiewicz AleksanderENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Jarosz JakubMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Jarz─ůbski Rafa┼éENERGIAPRO GWARDIA WROC┼üAW
Jurkiewicz WojciechJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Kacprzak KamilBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Kaczmarek MichałASSECO RESOVIA S.S.A.
Kadziewicz ŁukaszKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Ka┼║mierczak WojciechBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Kamiński MichałKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Kamuda TomaszASSECO RESOVIA S.S.A.
Karzov MykolaMOSTOSTAL - AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Knasiecki TomaszBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Kocik KrzysztofBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Kocik MarcinJadar Sport S.A. Radom
Kokociński GrzegorzJadar Sport S.A. Radom
Kowalczyk TomaszJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Koz┼éowski Micha┼éMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Kozłowski TomaszASSECO RESOVIA S.S.A.
Kozłowski WojciechBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Krupnik MaciejENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Kubiak MichałKS PZU - AZS OLSZTYN
Kubica DusanASSECO RESOVIA S.S.A.
Kuciński PawełKS PZU - AZS OLSZTYN
Kulikovskiy AntonJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Kurek BartoszMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Kusior TomaszASSECO RESOVIA S.S.A.
Kvasni─çka KarelASSECO RESOVIA S.S.A.
Kwasowski RafałBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Šrámek KarolENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Lambourne RichardKS PZU - AZS OLSZTYN
Lewis DanielBOT SKRA BEŁCHATÓW
Lipiński PiotrKS PZU - AZS OLSZTYN
┼Ül─ůski J─ÖdrzejENERGIAPRO GWARDIA WROC┼üAW
┼Üwiechowski ArkadiuszMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Lubiejewski MarcinKS PZU - AZS OLSZTYN
Łomacz GrzegorzJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Łuka PiotrASSECO RESOVIA S.S.A.
Żuk MichałWkręt-met Domex AZS Częstochowa
Maciejewicz PawełBOT SKRA BEŁCHATÓW
Maciejewicz RadosławJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Macionczyk JarosławJadar Sport S.A. Radom
Makaryk KrzysztofJadar Sport S.A. Radom
Malcik TomasJADAR SPORT S.A. RADOM
Malicki MarcinJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Ma┼éecki KonradMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Marciniak PiotrENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Matusiak RafałBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Michalczyk PrzemysławKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Mierzejewski MarcinMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Milczarek RobertBOT SKRA BEŁCHATÓW
Mo┼╝d┼╝onek MarcinKS PZU - AZS OLSZTYN
Murek DawidKS Jastrz─Öbski W─Ögiel S.A.
Neroj BartłomiejBOT SKRA BEŁCHATÓW
Niedziela KrzysztofJadar Sport S.A. Radom
Nowak MarcinMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Nowakowski PiotrWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Nowik AdamBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Obdrzalek PremyslJadar Sport S.A. Radom
Oczko JakubMOSTOSTAL - AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Olichwer MarcinBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Owczarski MarcinJadar Sport S.A. Radom
Papke PawełKS PZU - AZS OLSZTYN
Patucha AdrianWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Pawliński MaciejJadar Sport S.A. Radom
P─Öcherz SebastianJadar Sport S.A. Radom
Perłowski ŁukaszASSECO RESOVIA S.S.A.
Pieczonka StanisławBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Pietkiewicz PawełJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Pilarz GrzegorzASSECO RESOVIA S.S.A.
Pliński DanielKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Ruciak MichałKS PZU - AZS OLSZTYN
Rusek PawełKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Rybak RadosławJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Salmon RileyWKR─śT-MET DOMEX AZS CZ─śSTOCHOWA
Serafin WojciechMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE
Siebeck MarkJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Siezieniewski PawełKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Słomka DamianJADAR SPORT S.A. RADOM
Soonias DallasJADAR SPORT S.A. RADOM
Sopko MartinENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Stępień MichałKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Stelmach AndrzejWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Stelmach KrzysztofBOT SKRA BEŁCHATÓW
Szczerbaniuk RobertWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Szczygieł SławomirASSECO RESOVIA S.S.A.
Szulc PiotrJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Szymański GrzegorzKS Jastrzębski Węgiel S.A.
Szymczak RadosławENERGIAPRO GWARDIA WROCŁAW
Tanik Sinan CemKS PZU - AZS OLSZTYN
Terlecki ArkadiuszJadar Sport S.A. Radom
Vartovnik StanislavBKSCH DELECTA BYDGOSZCZ
Wieczorek TomaszJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Wika MarcinWkr─Öt-met Domex AZS Cz─Östochowa
Wiktorowicz MariuszJadar Sport S.A. Radom
Wlazły MariuszBOT SKRA BEŁCHATÓW
Wnuk RadosławBOT SKRA BEŁCHATÓW
Woicki PawełWkręt-met Domex AZS Częstochowa
Wojtaszek DamianJ.W. CONSTRUCTION AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Yudin IgorKS JASTRZ─śBSKI W─śGIEL S.A.
Zagumny PawełKS PZU - AZS OLSZTYN
Zaliński WojciechJadar Sport S.A. Radom
Zapletal PetrMOSTOSTAL ÔÇô AZOTY SA K─śDZIERZYN-KO┼╣LE


Lista zawodnikˇw PLS w sezonie 2006/2007
Lista zawodnikˇw PLS w sezonie 2005/2006
Lista zawodnikˇw PLS w sezonie 2004/2005
Lista zawodnikˇw PLS w sezonie 2003/2004
Lista zawodnikˇw PLS w sezonie 2002/2003
Lista zawodnikˇw PLS w sezonie 2001/2002
Lista zawodnikˇw PLS w sezonie 2000/2001

Lista wszystkich zawodnikˇw PLS